Rozhovor se zRzQou

6. února 2013 v 15:08 | Adéél |  Interviews
Připravila jsem si pro vás další rozhovor ,tentokrát s celkem známou blogerkou zRzQou !

1) Jak jsi se dostala k blogování, jaké byly tvé začátky a jak jsi se proslavila?
K blogování jsem se dostala úplně náhodou, když jsem v jedenácti letech objevila blog.cz. Začátky byly takové, že jsem na vše pomalupřicházela sama a velkým objevem pro mě bylo to, když jsem přišla na to, jak se kopírují obrázky. Ano, jak primitivní. Ale o počítačích jsem nic nevěděla v té době a prostě vše, co teď umím, tak k tomu jsem došla uplně sama. Byl to boj. Ale po dvou letech se návštěvnost začala rapidně zvyšovat. Je to dřina, ale chce to čas a výdrž :)

2)Jak to bylo s focením u tebe?Začátky,co tě na tom zaujalo..
Focení mě chytlo zhruba před 3lety, kdy jsem si pořídila svůj první foťák - kompakt. Fotila jsem všechno možné, cvakala jsem hlouposti, ale bavilo mě to. Postupem času jsem chtěla víc a tak jsem začala šetřit na zrcadlovku. Mé chutě fotit kvalitnější fotografie byly silnější a tak jsem si pořídila baby. Teď mám stále mnoho nápadů a focení je můj obrovský koníček.

3) Co si myslíš o těch malých holčičkách, které dělají třeba videoodpovědi a radí ostatním ohledně kosmetiky, oblékání atd.? Nepřijde ti to trapné?
Klidně ať to dělají, když je to baví. Sice pochybuji, že se někdo něco přiučí třeba od jedenáctileté slečny, ale dnešní doba je vyspělá. Malé holky se přehnaně líčí už ve dvanácti (a dřív). Ale pokuď je to baví, tak nikdo nemá právo jim to zakazovat. Možná některé jsou trošku hloupé, ale kdo nedělá trapárny v jedenácti, no ne? :D

4)Kdy můžeme očekávat další video?
Chtěla jsem natočit video do konce ledna, jenže ot nevyšlo. Teď mám ovšem dva týdny volna, tak snad se k něčemu dokopu :D

5)Jak si vybíráš témata na články?
Nevybírám. Prostě když mě něco napadne, tak se to snažím dát co nejdřív dohromady. Nápady chodí samy a je jich naštěstí dost.

6)Vysněné povolání?
Upřímně řečeno - nemám páru. Skutečně nevím, čím jednou budu. nechám tomu zatím volný průběh a budu si užívat života na střední.

7)Jak se nejraději oblékáš?
Nejsem zrovna typ holky, která módu nějak extrémně řeší, ale zase si na sebe nevezmu cokoli. Mám ráda sportovní styl, ale trocha elegance občas nezaškodí. Ještě nedávno jsem ale šíleně odsuzovala legíny, teď jsem jim ale přišla na chuť, jelikož jsou strašně pohodlné. Ale nedám dopustit prostě na klasické rifle :)

8)Co bys vzkázala začínajícím blogerům?
Neztrácejte naděje. Začátky jsou těžké a pravidelné a věrné návštěvníky si získáte časem. A to tím, že budete aktivně přidávat kvalitní a originální články. Nekopírujte. Držím Vám všem palce!


Adéél
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama